Müşteri Sözleşmesi

Kullanıcı (ÜYE) Sözleşmesi

Madde 1

Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke yada kullanıcı adına bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.

Madde 2

Sipariş vereceğiniz Sosyal medya Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3

Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) bakiyeniz otomatik iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyin yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.

Madde 4

Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 5

Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 6

Verdiğiniz sipariş maksimum 48 saat içerisinde başlar.

Madde 7

+18, adult, iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

Madde 8

Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 9

Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

Madde 10

Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11

https://oensosyal.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 11 e ek olarak;

 1.  https://onesosyal.com yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve https://onesosyal.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden https://onesosyal.com sorumlu tutulamaz. 

 2.  Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. https://onesosyal.com a da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı https://onesosyal.com ya aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. 

 3. Bu internet sitesi https://onesosyal.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. https://onesosyal.com, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

 4. https://onesosyal.com, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe https://onesosyal.com'un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. 

 5. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır. 

 6. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı öğrenmek için, lütfen “Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle https://onesosyal.com nın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. https://onesosyal.com 'un, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.


Yapacağınız alışverişlerde sözleşmede yer alan maddeleri kabul etmiş olursunuz.
Sipariş geçilmeden önce mutlaka kullanıcının profil herkese açık hale getirilmelidir.
Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi vb işlemlerde hesabınız kapatılabilir lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız.Aynı zamanda sıradan bir hesabın kapanma riski de bulunmaktadır. Lütfen bunları göz önünde bulundurunuz sorumluluk kabul edememekteyiz.
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.
Kapanan hesap,silinen takipçi konusunda onesosyal.com garanti vermemektedir.

https://onesosyal.com bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantilemez sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. Eğer eksik yükleme olursa sistem otomatik şekilde eksik kısmın ücretini iade etmektedir.

https://onesosyal.com üzerinden alım&satım yapanlar siparişlerinde kendisi sorumludur.

Twitter yabancı bot işlemlerinde lütfen sipariş tamamlandıktan sonra en az 6 saat bekleyip öyle başka bir sipariş geçiniz.
Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.
Verdiğiniz sipariş maksimum 48 saat içerisinde başlar.

Sipariş vermeden önce fiyat listesindeki açıklamaları okuyarak sipariş geçiniz.

Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

https://onesosyal.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.GERİ ÖDEME POLİTİKASI

 • - Geri ödeme yapılmamaktadır, kalan bakiye https://onesosyal.com içerisinde kullanılmalıdır. 

 • - Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz. 

 •  https://onesosyal.com sistem yöneticisine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse ilgili kullanıcı hesabı pasif edilerek dondurulur.

 • Çalıntı kredi kartı yada farklı yöntemler ile başkasının adına ödeme yapılırsa onesosyal.com kullanıcı hesabı bloke edililir.

 • Siparişler sisteme girildikten sonra manuel iptal/iade talebiyapılamaz. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.